حاج بنیان مولایی

حاج بنیان مولایی مدیرعامل هتل پیام

۱۳۳۸ در پنج سالگی وارد بازار کار شد تا باعث خشنودی مادرش باشد و به نظرش خلق کار با خون ایشان عجین شده است و همیشه انرژی جوانی را در کار دارد .

در سال ۱۳۵۶ به استخدام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در آمد در سال ۵۹ به جبهه های جنگ رفت و با بازگشت از جنگ خود را باز خرید کرد تا همکاری با صندوق آینده ساز را آغاز نماید .
او در سال ۶۳ به عنوان عضو هیات مدیره شرکت تولیدی ادوات کشاورزی اراک و عضو هیات مدیره پارک و شهربازی اراک شروع به کارد کرد و در دوره سخت جنگ رسالت خدماتی فرهنگی و رفاهی را برای شهر یعنی شهربازی را عهده دار شد .
درسال ۱۳۶۷ پروژه شهربازی اجرایی شد و در سال ۶۹ به بهره برداری رسید و در ادامه هتل امیرکبیر و سفره خانه کوهستان را شروع به ساخت کرد و در سال ۸۴ هتل امیر کبیر را به بهره برداری رساند.
و در ادامه به عنوان مدیرعامل پروژه مسکونی بهاران را در استان مرکزی کلید زد و همچنین پروژه های بی بدیلی در غرب کشور ماننده مجتمع تجاری و تالار های هتل و سفره خانه  را کلید زد.
همچنین ایشان پروژه هایی را مانند بام اراک طراحی و ارایه نموده اند  که در دست برسی میباشد .
او با ایده ها و نگاه خاص به صنعت گردشگری کشور و روحیه کارآفرینی با سابقه چهل ساله اما جوانش و با امید به فعالیت های دولت امید صنعت گردشگری را  راهی برای جایگزینی این صنعت به جای در آمد نفتی میداند .

مدیر عامل سابق هتل امیرکبیر که از ابتدای شروع به ساخت هتل امیرکبیر با شعار ‍‍: بلند آسمان جایگاه من است ؛ قدمی بزرگ در صنعت گردشگری استان مرکزی و کشور برداشته –  امروز به صورت مستقل و با سرمایه گذاری خصوصی وخانوادگی بستری که مدتی از صنعت گردشگری کنار گزاشته شده بود را به موتوری فعال تبدیل کرده است .

هتل پیام که میتوان گفت فراتر از آن چیزی تغییر کرد که بتوان آن را بازسازی یا مرمت نامید . شاید بهتر باشد بگوییم دوباره سازی شد . زیرا تحلیل های بنیادی و راهبردی ایشان در ایجاد امکانات کاربردی مانند دکوراسیون – لابی – اتاقها –  آشپزخانه ها – تالارها و غیره همه جدید ساخته شدند .

زیباییی نمای بیرونی و فضای دلنشین بیرونی و داخلی این هتل با موقعیت خاص آن در مرکز شهر این هتل را به یکی از بهترین اقامتگاهها تبدیل کرده است .

مسلما مدیریتی با سابقه و عضمتی در حد فراتر از ۵ ستاره با حساسیت ها و نکاهی ریز بین در پشت این هتل تاثیری زیادی در کیفیت ارایه خدمات در این مجموعه دارد .
هتل پیام نامیست که در کنار نام ایشان وجهه یافته و میتواند سکویی جدید برای اهداف بزرگ مردی لایق  عنوان امیرکبیری دیگر باشد .